Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Title
es: Título

en: Disable
es: Desactivar

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Settings
es: Configuración

en: Top
es: Superior

en: Text
es: Texto

en: Forward
es: Reenviar

en: Bottom
es: Inferior

en: Gallery
es: Galería

en: Mode
es: Modo

en: Mobile
es: Móvil

en: Loop
es: Bucle

en: Navigation
es: Navegación

en: Basic
es: Básico

en: Controls
es: Controles

en: Carousel
es: Carrusel

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Speed
es: Velocidad

en: Additional settings
es: Configuraciones adicionales

en: Styles
es: Estilos

en: Fixed width
es: Ancho fijo

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)

en: Not created
es: No creado
