Extra Paragraph Types - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disable
mr: असमर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Navigation
mr: आवागमन
