Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Disable
hu: Letiltás

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Bottom
hu: Alja

en: Gallery
hu: Galéria

en: Mode
hu: Mód

en: Mobile
hu: Mobil

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Basic
hu: Alap

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Speed
hu: Sebesség

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Styles
hu: Stílusok

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: Touch
hu: Érintés

en: Breakpoint
hu: Töréspont
