Extra Paragraph Types - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disable
ku: کوژاوە

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Basic
ku: سەرەتایی
