Extra Paragraph Types - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disable
bs: Onemogući

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Text
bs: Tekst

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Basic
bs: Obični
