Extra Paragraph Types - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Navigation
sq: Lundrimi
