Extra Paragraph Types - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Fixed width
te: స్థిరమైన వెడల్పు
