Extra Paragraph Types - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Forward
kn: ಫಾರ್ವಾರ್ಡ್

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ

en: Fixed width
kn: ಅಗಲವು ಸ್ಥಿರವಾಗಿದೆ
