Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Disable
vi: Tắt

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Bottom
vi: Cuối

en: Gallery
vi: Thư viện ảnh

en: Mode
vi: Chế độ

en: Loop
vi: Lặp

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Auto
vi: Tự động

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Fixed width
vi: Độ rộng cố định

en: Tablet
vi: Bảng tính
