Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disable
sk: Vypnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Top
sk: Navrch

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Forward
sk: Preposlať

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Gallery
sk: Galéria

en: Mode
sk: Režim

en: Mobile
sk: Mobil

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Basic
sk: Základné

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Styles
sk: Štýly

en: Fixed width
sk: Pevná šíka
