Extra Paragraph Types - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Disable
sr: Искључи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Text
sr: Текст

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно

en: Mode
sr: Режим
