Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Disable
ja: 無効

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Settings
ja: 設定

en: Top
ja: トップ

en: Text
ja: テキスト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Bottom
ja: ボトム

en: Mode
ja: モード

en: Mobile
ja: モバイル

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Basic
ja: 基本

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Speed
ja: スピード

en: Styles
ja: スタイル

en: Fixed width
ja: 固定幅

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Tablet
ja: タブレット

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
