Extra Paragraph Types - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Disable
kk: Сөндіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: Mode
kk: күй

en: Navigation
kk: Навигация
