Extra Paragraph Types - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disable
km: បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Top
km: កំពូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Bottom
km: បាត

en: Mode
km: របៀប​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
