Extra Paragraph Types - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Mode
nn: Modus

en: Navigation
nn: Navigering

en: Fixed width
nn: Fast breidde
