Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Text
fr: Texte

en: Columns
fr: Colonnes

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Choose a layout for this section
fr: Choisir une mise en page pour cette section

en: Column widths
fr: Largeur des colonnes

en: Choose the column widths for this layout.
fr: Choisir les largeurs de colonne pour cette mise en page.
