Extra Paragraph Types - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Colors
lv: Krāsas

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par

en: Inherit
lv: Mantot

en: Cover
lv: Titulbilde
