Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Width
nl: Breedte

en: Colors
nl: Kleuren

en: Border
nl: Rand

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Double
nl: Dubbel

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Other Settings
nl: Overige instellingen

en: About
nl: Over

en: Margin
nl: Marge

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Cover
nl: Omslag

en: Initial
nl: Initieel

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Contain
nl: Bevatten
