Extra Paragraph Types - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Background color
jv: Warna Background

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
