Extra Paragraph Types - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ
