Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Top
tr: En üst

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Colors
tr: Renkler

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Hidden
tr: Gizli

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında

en: Inherit
tr: Miras
