Extra Paragraph Types - en to id translation catalogue (17 entries)

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Bottom
id: Dasar

en: Width
id: Lebar

en: Medium
id: Sedang

en: Loop
id: Pengulangan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Repeat
id: Diulangi

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: About
id: Tentang

en: Inherit
id: Menginduk
