Extra Paragraph Types - en to is translation catalogue (13 entries)

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Width
is: Breidd

en: Medium
is: Miðlungs

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Hidden
is: Falið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
