Extra Paragraph Types - en to az translation catalogue (15 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Medium
az: Orta

en: Loop
az: Döngə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Hidden
az: Gizli

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Inherit
az: Vərəsəlik
