Extra Paragraph Types - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Width
fi: Leveys

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Border
fi: Raja

en: Loop
fi: Kierros

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Padding
fi: Täyte

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: About
fi: Tietoja

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Inherit
fi: Peri

en: Cover
fi: Kansi

en: Cover Image
fi: Kansikuva

en: Select Color
fi: Valitse väri
