Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (20 entries)

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Medium
he: בינוני

en: Colors
he: צבעים

en: Loop
he: בלופ

en: Background color
he: צבע רקע

en: Repeat
he: חזור

en: Hidden
he: מוסתר

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Double
he: להכפיל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות

en: Inherit
he: תירש
