Extra Paragraph Types - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Dotted
bo: ཐིག་ལེ་ཅན

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Ridge
bo: སྒང

en: Inset
bo: ནང་སྒྲིག

en: Outset
bo: ཕྱི་སྒྲིག

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན
