Extra Paragraph Types - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Medium
ast: Mediu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
