Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Medium
cs: Střední

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Hidden
cs: Skryté

en: Double
cs: Dvojité

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis

en: Opacity
cs: Neprůhlednost
