Extra Paragraph Types - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Custom
is: Sergjørt

en: Medium
is: Miðal

en: Hidden
is: Krógvað

en: About
is: Um
