Extra Paragraph Types - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
