Extra Paragraph Types - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Width
pl: Szerokość

en: Medium
pl: Średnie

en: Colors
pl: Kolory

en: Border
pl: Obramowanie

en: Loop
pl: Pętla

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Double
pl: Podwójne

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Solid
pl: Jednolite

en: Groove
pl: Rowek

en: Ridge
pl: Grzbiet

en: Inset
pl: Wypustka

en: Outset
pl: Początek

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: About
pl: O stronie

en: Margin
pl: Margines

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Container Width
pl: Szerokość kontenera

en: Border Radius
pl: Zaokrąglone rogi

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Select Color
pl: Wybierz kolor
