Extra Paragraph Types - en to et translation catalogue (21 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Medium
et: Keskmine

en: Border
et: Piirjoon

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Hidden
et: Peidetud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: Inherit
et: Päri

en: Spacing
et: Reavahe

en: Extra Large
et: Suurim
