Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (31 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Top
es: Superior

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Bottom
es: Inferior

en: Width
es: Ancho

en: Colors
es: Colores

en: Border
es: Borde

en: Background color
es: Color de fondo

en: Repeat
es: Repetir

en: Padding
es: Relleno

en: Hidden
es: Oculto

en: Default width
es: Ancho predefinido

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: No repeat
es: Ninguna repetición

en: Double
es: Doble

en: Dotted
es: De puntos

en: Dashed
es: De rayas

en: Solid
es: Sólido

en: Groove
es: Con ondulaciones

en: Ridge
es: Cresta

en: Inset
es: Recuadro

en: Outset
es: Principio

en: About
es: Acerca de

en: Inherit
es: Heredar

en: Cover
es: Portada

en: Breakpoints
es: Saltos de pantalla (breakpoints)

en: Not created
es: No creado
