Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Hidden
sk: Skryté

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Double
sk: Dupľa

en: About
sk: Informácie o

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Select Color
sk: Zvoliť Farbu
