Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Background Color
ja: 背景色

en: Top
ja: トップ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Border
ja: ボーダー

en: Background color
ja: 背景色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Hidden
ja: 非表示

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Double
ja: ダブル

en: About
ja: アバウト

en: Inherit
ja: 継承
