Extra Paragraph Types - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
