Extra Paragraph Types - en to no translation catalogue (18 entries)

en: None
no: Ingen

en: Default
no: Standard

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Top
no: Til toppen

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Bottom
no: Bunnen

en: Width
no: Bredde

en: Colors
no: Farger

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Repeat
no: Gjenta

en: Hidden
no: Skjult

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: About
no: Om

en: Inherit
no: Arve

en: Border Radius
no: Radius på hjørner for ramme

en: Not created
no: Ikke opprette
