Extra Paragraph Types - en to be translation catalogue (11 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Background color
be: Колер фона

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Hidden
be: Схаваць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб
