Extra Paragraph Types - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Bottom
uk: Знизу

en: Width
uk: Ширина

en: Colors
uk: Кольори

en: Border
uk: Рамка

en: Loop
uk: Цикл

en: Background color
uk: Колір тла

en: Repeat
uk: Повторення

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Hidden
uk: Приховано

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: No repeat
uk: Без повторень

en: Double
uk: Подвійний

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Style
uk: Стиль границі

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрих

en: Solid
uk: Суцільне

en: Groove
uk: Виступ

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Inset
uk: Вставка

en: Outset
uk: Накладка

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Other Settings
uk: Інші параметри

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: About
uk: Про модуль

en: Margin
uk: Відступ

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Secondary Color
uk: Вторинний колір

en: Initial
uk: Початковий

en: Padding Top
uk: Внутрішній відступ зверху

en: Padding Bottom
uk: Внутрішній відступ знизу

en: Padding Left
uk: Внутрішній відступ зліва

en: Padding Right
uk: Внутрішній відступ справа

en: Margin Top
uk: Верхня межа

en: Margin Bottom
uk: Нижня межа

en: Margin Left
uk: Ліва межа

en: Margin Right
uk: Права межа

en: Select Color
uk: Вибрати колір

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: Primary Color
uk: Первинний колір

en: Not created
uk: Не створено
