Extra Paragraph Types - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Medium
fa: متوسط

en: Loop
fa: حلقه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Hidden
fa: پنهان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره

en: Opacity
fa: مبهمیت
