Extra Paragraph Types - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Medium
hr: Srednji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja

en: About
hr: Opis
