Extra Paragraph Types - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Medium
sl: Srednja

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu
