Extra Paragraph Types - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
