Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Days
es: Días

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos

en: Light
es: Fina

en: Styles
es: Estilos

en: Dark
es: Oscuro
