Extra Paragraph Types - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Light
fi: Vaalea

en: Styles
fi: Tyylit

en: Dark
fi: Tumma
