Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: Styles
he: סגנונות
