Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Styles
sk: Štýly
