Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt

en: Color theme
da: Farvetema
