Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Default
cs: Výchozí

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: Styles
cs: Styly
